Kuu loomine 10. märts 11.00

Kahaneva kuu periood oli aeg andestada nii iseendale kui teistele tehtud vead ja möödalaskmised, vabaneda süütundest ja vihast ning aitas tehtud otsused täide viia, puhtamaks ja vabamaks saada.
Kahaneva kuu periood oli aeg andestada nii iseendale kui teistele tehtud vead ja möödalaskmised, vabaneda süütundest ja vihast ning aitas tehtud otsused täide viia, puhtamaks ja vabamaks saada.

Vanakuuteenistus 3.märtsil kestis viis tundi ja lõppes kell 20.

Vanakuuteenistuse ajal toimus osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.

**Piirangud ja blokeeringud:seiskunud/seestunud energia,energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid,eelmiste elude baasmustrite piirangud,energia ülevõtmise kahjud,spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud,psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud,tervendamata südamehaavad,hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud,vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud,jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.
Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.

Endiselt on vaja hoida eesmärgid aktiivsed ning jälgida oma mõtet, sõna ja harjumusi. Hoiduda enda ja oma keskkonna reostamisest viha, kadeduse, hirmu,(enese)manipulatsioonide jms. Viibida hea energeetikaga kohtades. Vajadusel mediteerida või lugeda mantraid.

Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.

Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

10.märtsi Kuuloometeenistus on vaimselt lõõgastava toimega.

Jätkub energeetiline ettevalmistus aprilli Nõidade saare rännakul osalejatele.

©2024 Magissa
Ole hoitud!
Eelmine
Vanakuu 3. märtsil, 17.23
Järgmine
Talve viimane Noorkuu

Lisa kommentaar

Email again: