Kevadise pööripäeva Täiskuuteenistus 21.03 kl 3.43

 
Teenistuste üldinfo

Kuuteenistused (kaugseansid) taastavad energeetiliselt osalejate terviklikku olemust. Terve olemusenergia kannab heaolu ja uusi võimalusi. Teenistuse käigus eemalduvad blokeeringud ja takistused igal tasandil - alustades peentasanditest kuni rakutasanditeni. Osalejate valmisolek ja kavatsused, ka senine elustiil ja mõttemustrid, määravad teenistuste vabastava ja taastava toime. Mida järjekindlamalt on osaleja tegelenud oma algse terviklikkuse taastamisega (siin või muul moel), seda tõhusamad on need kosmiliste ja maiste vägede poolt kantud teenistused Kuutemplis (anno 2014).

Teenistuste tulemusena toimub

vaimne tasakaalustumine (teadvus avardub kuna peentasandid korrastuvad);

hingeline tervenemine (tervenevad sügavad südamehaavad ja naasevad hingeosad kui energiapaketid) ning

terveneb füüsiline keha (peentasandite korrastamine edastab tervendava info rakutuuma tasanditeni).

Seda viimast toetavad süvaravi seansid*, mille käigus toimub ravi eranditult kõikvõimalikele rakutuumadele. Selle ravile eelneb energeetiline ettevalmistamine, mille käigus eemaldatakse rakkude/organite tervenemist takistavad algpõhjused - energeetilised takistused (must maagia, nõukaaegsed manipulatsioonid jms) kahe tunni jooksul enne süvaraviseansi algust.

Eelmine teenistus

Noorkuuteenistus toimus 14.märtsil algusega kl 18.00. Noorkuuteenistus kestis kolm tundi ja selle toime oli suunatud kevadise pööripäeva portaalide edukale läbimisele. Eemaldusid satanistlikud ja muud tumedate jõudude poolt teostatud takistused osalejate jõukeskustes.


Järgmine teenistus

Täiskuuteenistus toimub kevadise pööripäeva öösel vastu reedet, 21.märtsil. 

Tuletan meelde, et Kivi pööripäevalaager on 21.-23.märtsil. Kogunemine algab neljapäeval kl 16 ja toimetused lõppevad laupäeva keskpäevaks. Reedel peale lõunat toimub Pendliring, kus tuleb esitlusele järgmine Magissa Pendlikaart. Sellel on näidatud esimese Pendlikaardi "muu nimetamata" lahtri teemad.

Eelmine
Noorkuu N 14.03.2019 12:27
Järgmine
VANAKUUTEENISTUS

Kommentaarid

 • Magissa  •  17. märts 2019
  On võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
  1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
  2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
  3. variant: osalemine ühes teenistuses sobival ajal (panus 12)
  4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam 15.-29.märts 2019
  5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud, mis sisaldab kaks kaugseanssi nädalas: süvaravi ja kuuteenistus.
  6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
  7. variant: individuaalne kaugseanss
  8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

  * Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss.

  Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 22., 29. märtsil ja 5., 12.,19. ja 26 aprillil kl 22.00-23.00.

  Seansi ajal käivitub haige organi tervenemine ja virgutamine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

  Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi- ja üldenergia korrastamine, vabastamine ka musta maagia ja nõuka aegsete programmide kurnatusest, eluenergia tõstmine) toimub enne raviseanssi alates kl 20.
  Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.
  2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.

  Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

  Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.

  Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine
 • Magissa  •  21. märts 2019
  Pööripäeva Täiskuuteenistus algas kl 3.43 ja kestis poolteist tundi.
  Nende imeliste hetkede jooksul toimus südamekeskuse avardumine. Käivitus sügavate hinge- ja südanehaavade tervenemine. See tõi kaasa mõnele osalejale unehäireid, kuid mõnele sügava une. Unehäired viitavad sellele, et oma energia tagasi võtmisel on sügavad takistused, mis piiravad elujõu taastamist nüüd kevadiste portaalide erakordsete võimaluste ajal.

Lisa kommentaar

Email again: