Kasvava Kuu Noorkuuteenistus

E 27.07.2020 15:32
Eelmine teenistus
Juulikuise Kuu loomine oli jõuline ja pöördeline aeg. Kuu alustas kasvamist 20. juulil kl. 20.33.
Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel ja kestis 5 tundi.
Kuuloometeenistusel oli kaks faasi.
Esimese faasi ajal toimus nende blokeeringute vabanemine osalejate olemusenergias, mis olid avaldunud jõuliselt juuli jooksul:

vihapinged füüsilises kehas, mis avaldusid neerude ja kusepõie meridiaanides;
iidsete juurtega lülisamba pinged;
kesnärvisüsteemi häired;
MMK-d*;
osalised ja täiskombod*;
energia osaline ja täielik ülevõtmine*;
nõukastiilis energeetilised manipulatsioonid*.

Nimetatud blokeerinud takistasid soovitud tulemuste, terviseseisundite ja eesmärkide saavutamist möödunud poolaasta jooksul.

Kuuloometeenistuse teine faas algas peale südaööd ja selle jooksul toimus nende piirangute leevendamine, mis pärsivad edu ja heaolu aasta eeslolevate kuude jooksul.
Need olid:

(allasurutud) vihast tekkinud pinge organites;
süü haarmed ülemises südamekeskuses;
viha ja süü pinged pärssisid endokriinsüsteemi (sh põrna) tegevust, mis said virgutust;
vaimse sünnikanali kahjud*.

Kuuloometeenistus häälestas ümber osalejate füüsist ja peenenergiat, tõusis eluvibratsioon, tunnetus muutus selgemaks, virgus organite tegevus. Kroonilisemate seisundite puhul on soovitav osaleda reedeõhtustes süvaravi seanssides, et saavutada püsivalt kõrge elujõud ja vaimne tasakaal. Madal elujõud toob kaasa unetuse, halvad uned ja ebamugavad seisundid igapäevaelus, keha organid kaotavad võime toimida. Soovitud edu, heaolu ja eesmärgid jäävad saavutamata.

Järgmine teenistus

Noorkuuteenistus kasvava kuu energias toimub 27. juulil.
Noorkuuteenistuse ajal jätkub peenenergiate tasakaalustamine ja keha virgutamine, et valmistuda jõuda eesmärkideni ja valmistuda sügisesteks väljakutseteks.

*-ga märgitud blokeeringute tähendus on esitatud Magissa Pendlikaartidel©. Magissa Pendlikaardid© ja nende kasutamise/lugemise oskus on võimalik omandada Pendliringis, mis toimub 2. augustil 2020 kl. 12.00. 

© 2020 Magissa
Eelmine
Kuu loomine 20.juulil kl 20:33
Järgmine
Augusti Täiskuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  27. juuli 2020
  Noorkuuteenistus algas kaks tundi peale seda, kui kuu loomise mõju oli hajunud ja Kuu liikunud II veerandisse. Teenistus kestis viis tundi, nagu ikka vastavalt osalejate vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.Noorkuuteenistuse ajal toimusid järgmised protsessid:häbi pingete vabastamine füüsilisest kehast;spetsiifilise psüühilise vastuolu pingete vabastamine alguses peentasanditelt ja seejärel füüsilisest kehast;endokriinsüsteemi (harknääre) virgutamine;hormonaalsüsteemi virgutamine;teiste inimeste negatiivsete mõtete poolt tekitatud pingete leevendamine peentasanditelt;sügava psüühilise vastuolu pingete leevendamine peentasanditelt;iidsete seniravimata südamehaavade tervendamine peentasanditel mõjutusega füüsilisele tasandile;rakutuumade (dna) puhastamine seestunud energiast maksas;nõukaaegsete pingete vabastamine füüsilisest kehast (liikumiselundkond);vastavate baasmustrite ja vaimse sünnikanali kahjustuste tervendamine.
  Noorkuuteenistus oli väga sügav ja toime jõuline. See valmistab osalejad tõhusalt ette - vastavalt nende seatud kavatsustele - sügiseks. Noorkuuteenistuse käiku ja toimet mõjutas tugevalt planeetide joondumine ja kõikehõlmavad ümberkorraldused Maal, valmistades osalejad ette eelseisvateks muutusteks. Muutused on seda sujuvamad, kuipalju on vabastatud minevikus kujunenud pinged ja nende algpõhjused. Noorkuuteenistuse tulemusena tugevnes immuunsüsteem, käivitus tervenemine ja tõusis elujõud. 
  Noorkuuteenistuse toime kestab 2-3 päeva, siis saabub uus vaimne tasakaal. Jälgige märke endas ja enda ümber.

  On ilus suvi ja põnevad ajad.

  Järgmine, Täiskuuteenistus, toimub 3. augusti õhtul kl.18.59, tuues kaasa uusi vabanemisi, tervenemisi, elujõudu ja võimalusi.

  © 2020 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: