Rumal Noorkuu loob pingeid

N 14.04.2016 06:59 "Kuidas toime tulla kahaneva karmaga" jätkub
Roses will be growing through the concrete.
Roosid kasvavad läbi betooni.
Athena aeg Kuutemplis jätkub. See tähendab, et  praegune tähtede seis galaktiliste joondumiste järgi toetab vanade uskumuste kui salakavalate kogumite (peade) maharaiumist, et need siis oma eluväe kilbile kaunistuseks panna.
Noorkuu  eelne aeg kogub pingeid, vana asjad tõstavad pead.
Noorkuuteenistuse@14.04 ajal käivituv (seni kättesaamatuna seisnud iidse) uue info ja energia voog läbistab vanade asjade köidikud, tuues ellu uued võimalused, tervenemised, sisekaemused...

~ Osalemine on antud hetkel loodud kindel tulevik. ~Eelmine
Kuuloomise aeg taevaliku Athena* embuses 
Järgmine
Täiskuu aeg 22.04

Kommentaarid

 • MAGISSALT  •  14. aprill 2016
  Tervitan kõiki, kes seekord astunud tervendavasse ruumi, millel Kuutempel nimeks.
  Tänan neid, kes rõõmustanud mind tagasisidega. Oskus märgata seda, mis toimub sinu ümber ja su sees teenistuse ajal ja ka igapäevaelus on heaolu ja tervise alus.

  Noorkuuteenistuse tervendav ruum tekkis seekord kuufaasi vahetuse ajal neljapäeva hommikul.

  Võimalik, et osalejad tundsid paari tunni jooksul segadust, juhtus asju, mis tavaliselt ei juhtu, oli unustamisi ja eksimisi ning teisigi sarnaseid seisundeid.

  Neil, kes selgelt segadust tundsid, on soovitav osaleda eneseabikursusel "Energeetiline psühholoogia"*. Sellel kursusel antakse ülevaade selle kohta, kuidas alateadlikud hirmu-, häbi-, süü- ja vihamassiivid juhivad märkamatult mõtteid ja käitumist. Need alateadlikud mõtte- ja käitumismustrid on vastolus tegelike olemuslike vajadustega. Seetõttu nad kurnavad, tekitavad pinge- ja haiguseseisundeid, suhtedraamasid jms. Lõppkokkuvõttes on pärsitud eneseusaldus ja kallutatud eneseväärtustamine.
  Enese olemuslike vajaduste tajumine, usaldamine ja selge väärtustamine on heaolu aluseks. Nimetatud eneseabi kursusel õpib ka võtteid, kuidas ennast igapäevase järjekindla tööga kurnavatest ja teadvustamata mustritest välja tuua. Ja kuidas neid ära tunda.

  Noorkuuteenistuse käigus toimus sobimatute mõtte- ja käitumismustrite toime vabastamine energiasüsteemist. See tähendab, et nende blokeerivate mustrite tulemusel kinnijäänud energia sai vabastatud - energiakeerised taaskäivitatud, alateadvus puhastatud ja selle tulemusena teadvus avardatud. Seetõttu toimusidki segadused neljapäeva hommikutundidel.

  Kas ka Sinul?

  Kuid sel hommikul võis tajuda ka ootamatut vabanemist. Vabanemine tekkis juhul, kui oled valmis lõplikult vabanema alateadlikest kurnavatest mustritest või omandanud ja praktiseerinud ülalnimetatud vm eneseabitehnikat, kui oled avatud märkama/muutma oma igapäevaelu. Eelkõige suhtumist iseendasse - enam usaldust ja väärtustamist.

  Noorkuuteenistuse ajal toimunud ja käivitatud protsesside tulemusena on tajuda osalejate vajadus suurema E-vitamiini kogus järgi paari nädala jooksul (soodustab ajutegevust ja parandab nahka, vedeldab verd) ja soovitav on õhtuti juua tassike piparmündi teed.

  * Energeetiline psühholoogia 6.-7.05 Viljandis, täpsemalt vaata siit: http://www.kinesioloogia.com/index.php?PiD=99
 • OSALEJAd  •  21. aprill 2016
  "Sel neljapäeva hommikul minul ei olnud mingeid negatiivseid juhtumeid ega kogemusi, kuigi just sel hommikul läksin opile. Ise ka imestasin, et kõik laabus suurepäraselt, ei mingeid takistusi ega ebamugavust. Tundsin jah justkui vabanemise tunnet, see täitis rõõmu ja valgusega. Arvasin, et küllap soovin nii väga paraneda, algul ei tulnud meeldegi, et Noorkuuteenistus, alles peale lõunat pikutades tundes seda kergenduse tunnet edasi sain aru, et midagi on toimunud. Tänan! Tänan! Tänan!"
  Riinu (on valdab ja praktiseerib energeetilise psühholoogia tehnikat)

  "13 mai oli mulle väga helge.Jõu annab mulle Päike.Kõik selle päeva ettevõtmised
  õnnestusid.Õhtul käisin Antonina juures massaazis.Sain palju abi.
  Neljapäeva hommik algas töö juures suure kokkupõrkega.,mis lõppes ühe töökaaslase lahkumisega.
  Minu igapäevaelu on märtsi algusest palju muutunud. Maei taha televiisorit
  vaadata,uudiseid lugeda.Meeldib üksi olla ja plaadilt linnulaulu kuulata.
  Piparmünditee isu tekkis mul juba esmaspäeval.Segan seda kurkumiga.
  Mõtlen sageli oma tööle,mis mind enam ei rahulda.On rõõmuta,üksluidne ja füüsilisllt raske.Otsin teed,kuidas edasi minna,teha seda,mis mind rõõmustaks."
  Maare (alustas kuuteenistusel oaslemist märtsis, energeetilise psühholoogia filosoofiat ja tehnikat ei valda)
 • Elsa  •  21. aprill 2016
  Tere! Aitäh eilse seansi eest.Tundsin end eile õhtul ja õhtupoolikul väga hästi ja teovõimelisena,Koju tulles valutas tõesti selg ja lihased tugevalt, samuti öösel,kuid enesekindlus ja rahu korvasid selle.Täna järk järgult vabaneb ka mingi pinge ja trots.
  Proovin tegelda edasi lülisamba harjutustega ja maaema meditatsiooniga-see mõjub hästi.
  Imeliste kohtumisteni,kõike head,!

Lisa kommentaar

Email again: