Kasvav kuu öösel vastu 9.maid

Kasvava kuu teenistus toimub öösel vastu 9.maid vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele ning järgides kosmilisi rütme.
Kuu liigub II veerandisse 09.mail kl 03:21.
Eelmine teenistus
Volbriöö Kuuloometeenistus kestis viis tundi ja lõppes öösel vastu 1.maid kl 2 paiku.
Kuu loomine oli kl 23.28.
Kuuloometeenistuse ajal jätkus närvisüsteemi häälestamine uutesse energiatesse. See oli tingitud aprilli jooksul toimunud planeetide joondumisest ja selle toimest planeedi Maa kehastustele (loe eelmiste teenistuste lugusid 12. ja 16.aprilli kohta).
Kuuloometeenistuse käigus vabanesid osalejatel pinged, mis takistavad uutesse energiatesse häälestumust. Nende pingete allikatena avaldusid seniravimata südamehaavad, hingehaavad (kaotsiläinud hingeosad) ja elusid läbivad energeetilised kodeeringud. Teenistus toimis peentasanditel ning selle toime avaldub 2-3 nädala jooksul, kui toimub südamehaavade tervenemine ning hingeosade naasmine kooskõlas kodeeringutest vabanemisega. See tuleb huvitav ja keeruline aeg, kus isegi lemmiksupi keetmine võib tunduda võimatu missioonina, sest taju ja tunnetus on muutumas. Kuid see ei takista supi valmistamist, kuigi nõuab julgust toime tulla uue tunnetusega.

Hea on teada, et "Volbripäevast, 1.maist alates on Maale taas sisenemas uued energia-info vood, alanud on uus kuu ja uus tsükkel. Lisaks on meil varjutusportaal. Kõigepealt läheb päike pimedaks ja 16.mail on meil kuuvarjutus, siis see portaal on läbitud.
Sel perioodil 1.-16.mail on oluline puhastuda, uueneda ja vabaneda oma elu halbadest harjumustest ja mürgistest inimestest.
"Karma" tuletab ennast selles portaalis sageli meelde, see periood räägib meile meie eelmistest eludest, vigadest ja sellest, mida peame parandama."/Anzor Odisharia


Järgmine, Kasvava kuu teenistus toimub öösel vastu 9.maid vastavalt osalejate valmisolekule, kavatsustele ja vajadustele ning järgides kosmilisi rütme.
Kuu liigub II veerandisse 09.mail kl 03:21.


Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa

Esoteerikutelt:
Aprilli viimane nädal tõi pöördelisi ja vabastavaid energiaid. Tõenäolised on radikaalsed nihked ühest olekust teise. Pinnale ilmub aina enam seni varjul olnut ja ühtlasi on soodustatud ka suurte ja sügavate teemade tervendamine nii isiklikus kui ka kollektiivses ja planetaarses plaanis. See võib olla intensiivne ja raputav, aga ka selgust, vabanemist ja kergendust toov aeg.

Aprill oli sel aastal erandlik selle poolest, et sellesse kuusse mahtus kaks Kuuloomist. Aprilli teine Kuuloomine oli laupäeva, 30. aprilli õhtl kell 23:28, sedakorda Päikese ja Kuuga Sõnni märgis. Selle Kuuloomisega kaasnes ka osaline Päikesevarjutus, mis põhjapoolkeral nähtav ei olnud. Selle Varjutusega Kuuloomise energia avab ootamatuid võimalusi ja heidab eredat valgust seni pimeduses varjul olnule. See varjutus võib avada uksed, mille võimalikkusest me pole osanud isegi unistada. See on suurepärane ja võimas aeg manifesteerimiseks, nüüd on aeg usaldada ja avada end kõigele, mida Universumil meie jaoks varuks on. Hoides oma vibratsiooni kõrgel, saab Universum vastata samaga.

Varjutused aktiveerivad ühenduse hingetasandiga ja võivad kaasa tuua saatuslikke sündmusi, mis aitavad jõuda oma vaimses evolutsioonis uuele tasandile, viies meid alati täpselt sinna, kuhu vaja, isegi kui see alguses nii ei tundu. Varjutuse energiates võivad muutused toimuda kiirendatud tempos, tuues meid üllatavatel viisidel kohale seisundite ja tõdemusteni, milleni meie hinged on valinud selles elus vältimatult jõuda. Ilmnevaid üllatusi tuleks võtta äratuste ja märguannetena, mis juhivad oma teed ja tegevusi ümber hindama.

Ärkamishetked võivad olla ka valusad, kuid olles enese vastu aus, usaldades elu, andes vabaks ja lubades endal tagasi tõmbumise asemel pigem õitsele puhkeda, võib see viia kauaaegsete soovide täitumise ja imeliste uute seisunditeni.

Kindlasti tasub selle Varjutusega Kuuloomise energiates hoida oma meel, tunded ja mõtted keskendununa küllusele ja tänulikkusele, see võimaldab avatumalt joonduda vooluga, mida see kosmiline sündmus Sõnni märgis endaga kaasa toob. Sõnn on seotud enese väärtustamisega, seega pööra tähelepanu oma väärtust hoidmisele ja pane tähele ning teadvusta varjatud väärtusetuse tundeid endas. Kui ilmneb tunne, et ma pole piisavalt hea, on see märgiks, et tuleb ennast ise rohkem armastada ja aktsepteerida täpselt sellisena nagu sa oled. Ennast ise armastama õppides vallanduvad võimsad vabanemise ja tervenemise protsessid ning avanevad uued horisondid ja arenguteed.

Ole hoitud!
Eelmine
Kuu loomine Volbriööl kl 23:28
Järgmine
16.mai Täiskuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  9. mai 2022
  Kasvava Kuu teenistus toimus öösel vastu 9.maid ning kestis viis tundi. Teenistus lõppes kl 5 paiku varahommikul. Osalejate valmisolek, vajadused ja kavatsused määravad kuuteenistuste toime, kuid see kõik toimub kosmiliste muutuste ja planeetide joondumise foonil. Alates 12.aprillist on taevased vägedes toimumas tavapärasest intensiivsemad protsessid, mis toovad kaasa suuri muutusi ning sellega seoses tulevad esile kõik blokeeringud ja piirangud, mis takistavad uue kosmilise lainega kaasa minemist. Kes uue lainega ei haaku, need jäävad edasisest elust ilma. "Nagu üleval, nii ka all."
  Esoteerikud räägivad:
  "Mai teine nädal kannab endas tugevalt transformatiivseid energiaid. Muutused juhatab sisse meie Päikesesüsteemi hiiglase Jupiteri liikumine Kaladest Jäära märki 10. mail, see tähistab ühe suure energeetilise tsükli lõppu ja teise algust.

  Saabuv energia on väga energiline ja uuenduslik. Jupiter Jääras toob kollektiivsesse teadvusesse värsket energiat ja paneb meid mõtlema uutele algustele, tuues rohkem iseseisvust, rohkem uuendusi ja suuremat ettevõtlikkust. Nüüd võime kogeda, kuidas elu nihkub uude olekusse.

  Isiklikul tasandil võib Jupiteri paiknemine Jääras olla väga motiveeriv ja energiat andev, soodustades liikumist ja oma füüsilise keha eest hoolitsemist.

  Sellel nädalal hakkame tugevalt tundma ka saabuva võimsa täiskuu eellainetust. Kahtlemata saame me kõik tunda nende kosmiliste muutuste mõjusid. Sel nädalal toimuvate sündmuste järelkajagi saadab meid veel mõnda aega. Täiskuu Päikesega Sõnnis ja Kuuga Skorpioni märgis toimub 16. mai kell 7:14, samaaegselt toimub ka täielik kuuvarjutust, mis meie laiuskraadil nähtav ei ole. Selle varjutusega täiskuu läbiv teema on hüppeline areng läbi Surmavärava, Fööniksi energia, tuhaks põlemine ja uueks sündimine. Võimalik, et lähinädalatel tekib vaakumilaadse energiaga hetki, mil tunneme, et vana toetuspinda enam pole ja uut veel ei ole. Sellistel hetkedel võivad välguna saabuda teravad äratundmised ja taipamised oma tee, suhete ja elu olukordade osas.

  Võibolla avastad, et miski on lõplikult ammendunud, vaja on millestki lahti lasta või mõistad, et on vaja valida teine tee, mis sind senisest paremini teenib. Varjutusega täiskuu energia võib mõjuda prohvetlikult, paljastades või tuues esile varem peidus olnud teavet ja luues olukordi, mis viivad hingelise arengu järgmisesse etappi ja seda mõnikord üsna järsult. Eriti arvestades, et Varjutus toimub Skorpioni märgis, mis suurendab üldisi transformatiivseid energiaid veelgi.

  Nüüd on meil võimalus mõtiskleda ka oma elus juba aset leidnud surma ja taassünni tsüklite üle. Keset muutuste keerist tasub teadvustada, et miski pole nii, nagu näib. Varjutuste koridori energias oleks parem tegutseda ettevaatlikult, mitte priisata, hoida maandust, enese eest hoolitseda ja hoiduda äärmustesse langemisest nii emotsionaalses kui ka materjaalses plaanis.
  Nüüd tuleb julgeda usaldada ennast ja Elu ning jääda truuks oma sügavamatele tunnetele ja sisemistele väärtustele. Energiad on intensiivsed ja tasub meeles pidada, et kõik möödub, kui Varjutuse energia on lahtunud ja tolm laskunud, selgub ka toimunu kõrgem eesmärk ja ülim jumalik kasutegur. Pärast Varjutuse energiapöörise möödumist näeme asju täiesti uues valguses"
  Kasvava kuu teenistus öösel vastu 9.maid tõi osalejatel esile seni varjatud blokeeringud, leevendas nende pingeid ning valmistas ette eeloleva 16.mai Täiskuu portaali läbimiseks.
  Muutustega kohanemise blokeeringutena avaldusid psüühilised (enese)manipulatsioonid, mille juured ulatusid nõuka aegsetesse energeetilistesse kahjustustesse, eelmiste elude jooksul loodud piirangute see ning vaimse sünnikanali kahjudesse.
  Teenistuse tulemusena käivitusid taastavad ja tervendavad protsessid, mis annavad osalejatele tunda erineval moel vastavalt (psüühilisele) valmisolekule eluvibratsiooni tõstmiseks.

  Järgmine, Täiskuuteenistus toimub 16.mai varahommikul, toetades osalejate häälestumist edasisse ellu.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena. Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole:   22 (üks teenistus), 55 (4 teenistust) või 140 (12 teenistust+tasuta kohtumine kestvusega 40 min nädala jooksul peale viimast teenistust). Süvaravi (reedeti kl 22-23) 35. 4+4 kombo 175. Erakohtumine kestvusega 2-3 tundi 150. Pendliring (3h) 50.

  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: