Kasvav Kuu 16.10 kl 21.02

Eeloleva aasta uksed on avanenud. Tulevad uued võimalused ja uued suunad nii vaimsel, hingelisel kui füüsilisel tasandil.
Nende jõustamine toimub kasvava Kuu energias teenistuse ajal 16.oktoobri õhtul kl 21 hetkel, kui Kuu liigub II veerandisse.
Kuu(templi)teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadsete energiakehade  vabastamiseks ja taastamiseks. 
Terve, aktiivne ja ühtne energiakeha tagab tervise, suhted ja heaolu nii vaimsel, mentaalsel kui füüsilisel tasandil.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut.
17.aprillil alanud Kuu katalüütiline Jäära mõjutustega ajastu lõppes sügisese pööripäeva paiku.
Mai keskel alanud eepiline Uraani transiit Sõnnis avas pöördumatute muutuste ajastu aastateks, selle algus on olnud jõuline ja tuntav igas eluaspektis.
30.09.2018 lõppes ka 5 kuud kestnud Pluto retrogaad. Koos sellega sai otsa ärrituste ja meele madalseisude aeg; häbi, süü, ebaõnne ja kurnava suhtekarma projektsioonid.
Algas aeg teha kokkuvõtted kuid kestnud ringitammumistele, aeg tervenemiseks, elujulguse kasvuks, jõustumiseks, selguse, vabaduse ja uuenemise tunnetamiseks. Uksed avanevad, tulevad uued võimalused ja uued suunad.

Need kosmilised joondumised on andnud enneolematud võimalused lahendada arusaamatud konfliktid ja ületamatutena näivad takistused, mis avalduvad seni lahendamata ja ka unustatud teemade esilekerkimises, või ebamugavates meele- ja kehaseisundites.  
Murtud hinged murravad läbi!

Uksed on avanenud. Tulevad uued võimalused ja uued suunad. Nende jõustamine toimub kasvava Kuu energias teenistuse ajal 16.oktoobri õhtul.
.
~~~
Siin Kuutemplis on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 18., 25.oktoobril ja 1., 8., 15., 22. ja 29. novembril kl 22.00-23.00
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldenergia ravi ja vabastamine ka musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Kuu loomine 9.10 kl 6.47
Järgmine
Täiskuu 24.10 kl 19.45

Kommentaarid

 • Magissa  •  17. oktoober 2018
  

  Kasvava Kuu Noorkuuteenistus©16.10 algas kl 21 ja kestis veidi üle kolme tunni. Mitte ainult Kasvava kuu energia mõjutas seda väga intensiivset seanssi, vaid ka osalejatel olid tekkinud vajadused vabaneda äkiliselt üleskerkinud blokeeringutest. Kuna eeloleva, 2019 aasta heaolu loomine on alanud, ilmnevad selgelt energiatasandi (ja ka füüsilise) tasandi blokeeringud sellel teel. Need ilmnevad nii selgelt ka seetõttu, et Uraani transiidiga Sõnnis 15.mail on alanud suurte muutuste ajastu, mis kestab 8 aastat. Ka selliste võimsate planeetide nagu Chiron, Pluto, Mars ja Saturn liikumine viimase poole aasta jooksul on alustaladeni raputanud meie energeetilist olemust. Vanadel hingedel ja tervendajatel on esile kerkinud mõnigi senipeidetud kurnav saladus, väsitav kood, mille all kinni elujõu ressursid; ravimata südame- ja hingehaavad, mille toime tõttu on tunda suuremat väsimust, ärrituvust ja ebakindlust. Need, kes pole seni õppinud ennast valitsema läbi vaimsete praktikate, kaotavad tasakaalu ja vajavad medikamentoosset ravi, võimalik hospitaliseerimist. Kirjeldatu on must stsenaarium.

  Need, kes on varasematest kogemustest õppust võtnud, kes on sihikindlad, püsivad ja vastutustundlikud, veelgi enam, kes on teadlikult teel teadlikkuse poole, on eelistatud seisus. Sest praeguse aja väljakutsed - ja nende lahendamine - on eeloleva aasta heaolu vundament. See on aga esimene kindale samm õiges suunas püsiva, aastatepikkuse heaolu loomiseks. Kuutempli teenistused toetavad tõhusalt ülalkirjeldatud väljakutsete lahendamist, väljapääsude leidmist. Kuuteenistuste toime sõltub osalejate teadlikkusest, kavatsustest ja valmisolekust. Kuuteenistuste toimet pärsib hirm, viha, halvustavad hinnangud, teiste kirumine ja süüdistamine, sellega haakumine, mugavus ja soovimatus muutusi vastu võtta.

  Noorkuuteenistus©16.10 toimis järgmistele esilekerkinud takistustele heaolu teel:
  1. allasurutud ja hästipeidetud viha alateadvuses enamusel osalejatest. Paraku ei olnud keegi valmis eemaldama vihale ehitatud musta maagia manipulatsioone, baasmustreid ja algkanali kahjustusi.
  Otsige üles allasurutud viha endas, ja öelge: "Viha, olen valmis sind vabastama".

  2. taga-keskmeridiaani pinge enamusel osalejatel. Selle meridiaani pinge tagab usu endasse. Vabanesid ka pinget tekitanud mustad kombinatsioonid, nõuka programmid ja teiste elude baasmustrid.
  Korda : "Usun endasse ja oma piirideta võimalustesse"

  3. Vanad ja iidsed energeetilise tolmu tombud lülisamba erinevatel tasanditel, nendega kaasnevad mustad kombinatsioonid, baasmustrid ja algkanali kahjustused. Need kõik sai eemaldatud kõikidel osalejatel. Sellega võis kaasneda vabanemistunne selja erinevates piirkondades.
  "Sirutan mõnuga oma vaimset ja füüsilist lülisammast."

  4. Hingehaavad. Teenistus käivitas osalejatel hinge tervenemise, hingeosade naasmise. See tähendab eluenergia ja elude tarkuse lõimumist praegusesse hetke kättesaadavaks nüüd ja edaspidi. Ole tähelepanelik neil lõimumise hetkedel. Need hetked on tõhusamad, kui lõõgastuste sel hetkel.
  "Tervitan oma hingeosasid ja tänan, et nad usaldasid naasta. Järgin oma hinge vajadusi nüüd ja edaspidi"

  5. Ajupoolkerade tasakaalutus. Läbi aegade on ajupoolkerad erineva sagedusega toiminud. Nüüd toimub nende aktiveerimine ja tasakaalustamine. Teenistuse ajal toimus kõikide osalejate ajupoolkerade aktiveerimine - kellel, parema, kellel vasaku ajupoolkera - ja nende tasakaalustamine. Selle tulemusena võib tekkida kergeid tasakaaluhäireid ja nihkeid teadvuses, ebavajaliku info unustamine ja vajadus asjakohase info järgi. Siin on oluline meeles pidada, kui vajalik on lõpetada klammerdumine. Mida tugevam on klammerdumine, seda häirivam on teenistuse toime.
  "Olen tasakaalus, annan vabaks tarbetu ja häälestun uutele võimalustele".

  Järgmiste teenistuste ajal jätkub takistuste eemaldamine heaolu teel vastavalt osalejate valmisolekule ja kavatsustele. Tähed toetavad meid täiega.

  Järgmiste kohtumisteni!

Lisa kommentaar

Email again: