Suvise Kaduneljapäeva Kuuloometeenistus

Peale Kuuloometeenistust©13.6, reede õhtul kl 22 toimub ka süvaraviseanss*. Süvaraviseansist huvitatud palun endast märku anda. Kuuloometeenistuse mõju võimendab päikesevarjutus.
Eelmine, kahaneva kuu Vanakuuteenistus©6.7 algas reede õhtul kl 18 ja kestab omas rütmis vastavalt osalejate vabanemise vajadustele Kaduneljapäevani ja suubub Kuuloometeenistusse©13.7. Kuuloome ajal, reede õhtul kl 22 toimub ka süvaraviseanss*. Süvaraviseansist huvitatud palun endast märku anda. Piisab panusest 30, mille selgitusse "süvaravi annetus ja nimi".
Kuuloometeenistuse mõju võimendab päikesevarjutus.
Kuu kahanev energia toetab pingete ja blokeeringute eemaldamist. Kuutempli tervendavas energias viibivad osalejad võivad tunda neil kestvatel Vanakuuteenistuse©6.7 tundidel ja päevil ennast keset vabastavat keerist, ja kohati väsinuna. Lubage endal puhata ja ohtralt veeprotseduure.
Kuutempli teenistused on suunatud iga osaleja ainulaadse energiajälje vabastamiseks ja taastamiseks - Sinu terve energiakeha tagab sinu tervise, suhted ja heaolu.
Kuuteenistuste dünaamika järgib nii planeetide joondumisi kui ka osalejate poolt seatud eesmärke, kavatsusi ja valmisolekut.  

Sul on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
6. variant: süvatervendav raviseanss 30*
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

Eelmine, varahommikune Täiskuuteenistus©28.06 algas hommikul kl 4 ja kestis kaks tundi.
Nende tundide jooksul toimus osalejate kõikide energiakehade aktiveerumine. Tõusis eluvibratsioon.
Osalejate eluvibratsioon tõusis tänu sellele, et korrastusid peentasandid. Peentasandid korrastusid selle tõttu, et aktiveerusid peenkehadel asuvad tšakrad ja taastus nende tšakrate vaheliste ühenduste tugevus. Teenistus teostus peene ja hapra universumliku energia toimel, mille laekumise osalejate energiasüsteemi käivitas nende taotlused/kavatsused ja vajadused ning valmisolek eluvibratsiooni tõusuks.
Teenistuse toime tulemusena liigub paremini osalejate isiklik energia ja info. Tekib parem kontakt ja mõistmine. Täiskuuteenistuse toime avaldub kolme nädala jooksul neile, kes oskavad ennast jälgida ja seda märgata.

Neile Kuuteenistuse osalejatele, kes on liitunud Egiptuse (või Austraalia) süvatervendava rännakuga, toimub peale järgmist teenistust süvaraviseanss 6.juuli õhtul kl 22-23. Kaks kristallklaasi vett panna valmis hiljemalt kl kaheksaks selleks, et saan need laadida.. Esimene klaas laetud veest juua vahetult enne kl 22, teine peale seanssi või siis, kui ärkad.
~

* Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 13., 21., 28. juulil kl 22-23.
Selle toime mõjutab haigete rakkude tuuma nii, et käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi ettevalmistamine (organi energia korrastamine, vabastamine kaetistest) toimub telefonitsi kokkulepitud kellaajal individuaalselt enne raviseanssi. Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestatakse ka 1-2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi.

Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.


Eelmine
Kahanev Kuu 06.juulil kl.10:51
Järgmine
 Kuu kasvab neljandasse faasi  19.juulil kl 22.52

Kommentaarid

 • Magissa  •  14. juuli 2018
  Kaduneljapäeva Kuuloometeenistus algas öösel vastu reedet kl 2. Sel hetkel lõppes päevi kestnud Vanakuuteenistus.
  Vanakuuteenistuse puhastav toime valmistas osalejad ette Kuulometeenistuse vastuvõtmiseks. Sel ajal toimus neil isikliku enegiajälje mustri korrastumine järgmises plaanis:
  psüühiliste vastuolude (reversioonide*) leevendamine (masiivne ja mini)
  südamehaavade tervendamine
  füüsiliste vaevuste leevendamine.

  Psüühiliste vastuolude leevendamine toimus energiameridiaanide (põhiliselt kopsumeridiaani) energeetilise vabastamise abil.
  Südamehaavade ravi tõi kaasa seletamatuid kurbuse- ja pisarahooge. See oli märk tervenemisest.
  Vanakuuteenistuse toime üldkokkuvõttes tõstis kopsude ja südame toonust selleks ajaks, kui käivitus kaduneljapäeva Kuuloometeenistus.
  Kuuloometeenistus kestis 4 tundi ja lõppes reede varahommikul kl 6. Kuu loomise hetk oli kl 5.48.
  Kuu loomise kirkad hetked võimaldavad selget enesetunnetust. Teenistusel osalejatel kujunes see läbi energiakeeriste aktiveerimise läbivalt füüsilisest kuni kõrgeimate peentasanditeni eelnevate teenistuse tundide jooksul ja selle toimel.

  * vt. "Energiaravi koputamise abil"
  Autor(id): Fred P. Gallo ja Harry Vincenzi

Lisa kommentaar

Email again: