Juuni Noorkuuteenistus

Kuu kasvab  II veerandisse pühapäeval, 28.06.2020 kl. 11:16. Toimub Noorkuuteenistus. 
Noorkuuteenistus jõustab ja toetab toimuvaid muutusi osalejatele sobivaimal viisil, aidates vabaneda vanast ja kurnavast.
Eelmine teenistus

2020 Suvi algas 21.juunil kl. 00.41. Kuu loomine toimus kl. 9.44.
Pööripäeva Kuuloometeenistus algas suve neljandal tunnil ja kestis kuus tundi. Teenistuse toime kestis kolm päeva.
Kuuloometeenistuse kuue tunni jooksul toimus osalejate energiavälja avardamine ja joondamine koostoimes kosmiliste sündmustega.
Takistuse ja piirangutena avaldusid järgmised asjad:
massiivne süütunne alateadvuses
massiivne psüühiline vastuolu
iidsed blokeeringud lülisamba tasanditel
sügav psüühiline vastuolu
käbinäärme blokeeringud
geneetilise koodi piirangud
peentasandite (2/2) kahjustused, kus avaldusid MMK-d ja seestunud energia.
Kõik nimetatud blokeeringud ja piirangud said vabastava impulsi teenistuse ajal ja see vabanemine jäi toimima kolmeks ööpäevaks, tuues kaasa pideva tasakaalustumise ja joondumise koostöös kosmiliste mõjudega.
Kolmapäeva hommikuks võis tunda väsimust, ka pingeid liikumiselundkonnas, lülisamba piirkonnas, peas käbinäärme (tajude/tunnetusega) seoses.
Hoolitsege enda eest ja hellitage ennast!
Puhanuna taastub elujõud uuele tasandile ja tekib selgem tunnetus enda vajadustes nii igapäevaelus kui pikemas perspektiivis.

Järgmine teenistus

Kasvav Kuu jõuab II veerandisse pühapäeval, 28.06.2020 kl. 11:16. Toimub Noorkuuteenistus. Noorkuuteenistus jõustab ja toetab toimuvaid muutusi osalejatele sobivaimal viisil, aidates vabaneda vanast ja kurnavast.

© 2020 Magissa
Eelmine
Kuu loomine suvisel pööripäeval
Järgmine
Juuli Täiskuu - Äikese, Hirve, Heina ja Virde Kuu

Kommentaarid

 • Magissa  •  28. juuni 2020
  Juuli Noorkuuteenistus algas hetkel, kui Kuu liikus II veerandisse kl 11.16 pühapäeval ja kestis kolm tundi.
  Kõige intensiivsem oli teenistuse toime kl 12-13. Siis toimus viha massiivide lahustamine alateadvusest ja teiste inimeste poolt tehtud psüühiliste manipulatsioonide (halvad mõtted) vabastamine osalejate energiaväljast .
  Lisaks toimus nende kolme tunni jooksul vana energia vabastamine lülisamba tasanditelt ja spetsiifilise psüühilise vastuolu pingete leevendamine (st lahenduste teostamist lükatakse edasi, otsitakse ettekäändeid).
  Nagu ikka teenistuse käigus, toimus osalejate energiavälja üldine vabastamine, tasakaalustamine ja joondamine vastavalt valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele. Teenistuse tulemusena tõuseb (rakkude) eluvibratsioon ja üldine enesetunnetus neile, kes igapäevaselt järgivad oma olemuslike vajaduste juhiseid.

  Järgmine teenistus on 5.juulil, kui Kuu kasvab täis kl 7.44. Juuli täiskuud nimetatakse ka Äikese, Heina ja Virde Kuuks.
  Juuli Täiskuu on sobiv aeg leevendada pingeid keha organite ja energiakanalite tasandil. Selle tulemusena tõuseb immuunsus, vastupanuvõime allergiatele ja nakkustele. Virgutatud keha kannab vaimset rahu ja tasakaalu.

  Teenistuses osalemiseks on võimalus valida ühekordne (12), ühekuune (42) või kolmekuune (120 koos erakohtumisega) osalus või 4+4 kombo (150) üheks kuuks.
  Teenistused toimivad tõhusalt (sala)kingitusena lähedastele.
  Teenistused puhastavad kohti, kui osalejad nimetavad need enne teenistuse algust.

  © 2020 Magissa
 • Tarmo  •  28. juuni 2020
  Tundub huvitav, millal võiks esimest korda proovida?

  Tervitades

  Tarmo

Lisa kommentaar

Email again: