Hingedeaja tervendus 31.10 kl. 18.40

 Kuu liigub viimasesse veerandisse . Toimub hingedeaja Vanakuuteenistus* Kuutemplis kaduneljapäeva hinguses.
Eelmine, Täiskuuteenistus©24.10 algas kolmapäeva õhtul kl 20 ja kestis südaööni.
See oli täiskuule kohaselt tugevalt vabastava ja võimendava toimega teenistus.
Teenistuse toime vabastas osalejatel füüsilise ja sellest madalamate kehade energiakeeriseid musta maagia mõjust, aktiveerides energiakeeriseid ja käivitades rakkude tervenemist. Teenistuse toimel võis tunda kummalisi pingeid kehas. Kuna töö toimus rakulähistel tasanditel. Meenuta, millised organid reageerisid teenistuse mõjule.

Rakkude taastumine ja tervenemine nõuab valkusid ja aminohappeid. Järgnevatel nädalatel pöörake tähelepanu valgurikkale toidule, rõhudes eriti taimsetele valkudele ja aminohapetele.

Järgmine teenistus toimub 31.10 õhtul, vahetult enne Kaduneljapäeva Kuu kahanevas energias.
Kaduneljapäeval olete oodatud Sassa talu taassünni saunarituaalile, mis vabastab ka deemonitest. Šamanistliku tseremoonia viib läbi Vatsla Vanapagan.
Peale seda õhtul kl 22 toimub süvatervendav kaugseanss just kõige haigemale organile.
Süvaraviseanss** toimub ka sellele eelneval neljapäeval, 25.10 kl 22.

Anna endast teada!

*Siin Kuutemplis on võimalik teha isiklik tervenemise ja vabanemise plaan endale ja oma lähedastele:
1. variant: tasuta erakohtumine kohe peale 12 teenistuse läbimist (Sinu panus 120)
2. variant: osalemine ühe kuu teenistustes (4 teenistust, panus 42)
3. variant: osalemine ühes teenistuses sobval ajal (panus 12)
4. variant: erakohtumine panusega 150 - poole soodsam oktoobris-novembris 2018
5. variant: süvatervendav rännak 300/500 allika- ja väekohta (nt La Gomera, Küpros, Austraalia, Egiptus, Punane meri), eelneva ettevalmistusega u 6 kuud
**6. variant: süvatervendav raviseanss 30**
7. variant: individuaalne kaugseanss 75
8. variant: eelpoolnimetatute kombinatsioonid.

** Süvatervendav kaugraviseanss on intensiivne kaugraviseanss. Süvatervendavad kaugraviseansid toimuvad 25.oktoobril ja 1., 8., 15., 22. ja 29.novembril kl 22.00-23.00
Seansi ajal käivitub organite tervenemine. Kaugraviseanss eemaldab ka vähituumori – vähi südame - ning peatab metastaaside arengu.

Süvaraviseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad terveks ravida haigeid organeid ja kroonilisi seisundeid. Süvaraviseanss teostub õhtuti kl 22-23. Süvaraviseansi energeetiline ettevalmistamine (organi energia korrastamine, üldenergia ravi ja vabastamine ka musta maagia kaetistest, eluenergia tõstmine) toimub individuaalselt enne raviseanssi.
Süvaraviseansiks ettevalmistamise käigus häälestan ka 2 klaasi vett, mis toetab raviseansi läbiviimist. Need on vaja juua üks klaas enne ja teine peale seanssi. 2 klaasi vett on vaja valmis panna hiljemalt kl 20 enne süvaravi seanssi.
Süvaraviseansi ajal on vaja olla rahulikult pikali.

Raviseansi eel on vaja teostada panus 30 Südamerahu kontole või muul moel, nt Omniva kaudu.
Küsimused saab esitada meil teel magissameedia@gmail.com või kodulehel siit: http://magissa.ee/registreerumine.

Eelmine
Täiskuu 24.10 kl 19.45
Järgmine
Hingedeaja Kuu loomine 7.11 kl 18.02

Kommentaarid

 • Magissa  •  1. november 2018
  Hingedeaja tervendusteenistus algas kolmapäeval kl 18.40 ja kestis kolm tundi.
  Vanakuuteenistuse©31.10 kolme tunni jooksul toimus iga osaleja energiakeha tervendamine selliselt, et vabanesid seni tervendamata ja sügaval peidus olnud südamehaavade pinged. Hingedeaja ja halloweeni pühade maagiline toime tõstis need sügavad hingehaavad jõudsalt esile.
  See halloweeni õhtu teenistus mõjus osalejatele erinevalt: võis tekkida füüsilise tasandi tajusid südame ja kopsude piirkonnas, vabanemist ja pitsitusi vaheldumisi. Samuti mõjutas teenistuse toime meeleolu, muutes nukrameelseks ja härdaks ning isegi tuues kaasa pisaraid ja heiastusi nende vaevutajutavate sügavate haavade tekkimise ajast. See protsess kestab 3-4 päeva.

  Järgmine, Kuuloometeenistuse toime 8.novembril toetab südamehaavade tervenemist ja uute julgete alguste eostamist. Järgmised teenistused - Noorkuu- ja Täiskuuteenistus toimib uute, südamehaavadest vabade plaanide ja eesmärkide teostamist.

  Soovin teile tervendavat müstilist maagiat hingedeaega!

Lisa kommentaar

Email again: