Esimene suvine kuuring

See mõjutab vaimse tasandi avardumist ja tulemusena virguvad hinge- ning rakutasandid.

Suvise Pööripäeva Kuuteenistuste-kaugseansside ajal (14. juunil kl. 08.18, Täiskuu   22. juunil kl. 04.07) toimus osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid

vaimsed peentasandid, füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood), ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid, alateadvus jne.

**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia, energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid, eelmiste elude baasmustrite piirangud, energia ülevõtmise kahjud, spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud, psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud, tervendamata südamehaavad, hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud, vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud jt nimetamata piirangud ja blokeeringud sh hinge osade vabastamine naasmiseks e Keskhinge taastamine. See toimus kestvalt kahe pööripäevase teenistuse käigus.

Järgmised teenistused 29.juunil ( kahanev kuu kell 00.53), 6. juulil (Kuu loomine kell 01.57), 14. juulil (kasvav kuu kell 01.48) ja 21. juulil (Täiskuu kell 13.17) mõjutavad osalejate vaimse tasandi avardumist ja tulemusena virgutavad hinge- ning rakutasandit.

Osalemine neljal teenistusel on 55eurot, ühel teenistusel 22 eurot.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.

Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2024 Magissa
Ole hoitud!


Eelmine
Uus Kuuring - tantsud deemonitega

Lisa kommentaar

Email again: