Beltane Täiskuuteenistus©

-
Täiskuu: E 04.05.2015 06:42.
See nõiduslik teenistus täiskuul keskendub suguvõsa koodi korrigeerimisele. 
Sel ajal jätkub jõustav sakraalsete keeriste aktiveerimine, mis tervendab vaimu iidsete aegade nõiaväes. 
Keha järgib vaimu. Hingeosad tulevad tagasi. Südamehaavad tervenevad. Mees ja Naine ühinevad.
Meel muutub suviselt kergeks.


Geneetilisse koodi on salvestatud suguvõsa haigused ja "needused". 

Oma vanemad valime ise selle järgi, milliste kogemustega eelmistest eludest kehastusime seekord. 

Seetõttu on praegu võimalik ümber mängida kõik eelmiste elude ja suguvõsa kurnavad piirangud. Alanud on naisenergia ajastu, kus uute galaktiliste joondumistega vabaneb kiht kihilt iidne kate meie tegelikult olemuselt ja vajadustelt ning need leiavad tee meie igapäevaellu. 

Kuuteenistuste sisuks on iga osaleja algse info kättesaamine Maa  sfääridest  ning selle järgi olemusenergia tervendamine.  
Töö toimub vaimsetel peentasanditel keeriste aktiveerimise ja tasandite joondamisega. Tulemusena käivitub tervenemine ka keha tasandil. 
Seni lohutamatud südame- ja hingehaavad leiavad leevendust. 

Teenistustel osalemise ajal on oluline püsida meditatiivses seisundis. See tähendab valida igas hetkes asjad ja tegevused, mis pakuvad rõõmu ja rahulikku meelt. 
Valmisolek loobuda vanast ning kaasa minna uute algustega määrab teenistuste mahu ja isikliku edu.

Täiskuuteenistusest osalemise saab kinnitada panusega 9€ Südamekontole*. Kohtade puhastamine on tasuta. Teenistus toimib lähedastele salakingitusena.

Osalejate ja kohtade andmed lisa makse selgitusse, e-postile magissa.g@hot.ee või

Sellel postitusel on 3 vastust

Täiskuuteenistus lõppes kl 3 teisipäeva öösel vastu kolmapäeva, 5/6.05 suguvõsa needustest vabastamisega. Seekord ei olnud teemaks geneetilise baasi haigused, vaid erinevad manipulatsioonid, lubadused, loitsud jms, mis pereliinipidi pärandudes mõjutasid peresuhteid, ja ka suhteid väljapool pereringi.

Osalejate värske olemusinfo tuli teisipäeva varahommikul, lõimudes selle hommiku ärkamise tunnetustesse ja päevastesse märkidesse. Käivitusid erińevad protsessid, mis viivad pöördumatute muutusteni pereelu- ja suhete korraldamises.

On oluline teada, et "karma" vabaneb teadvuse kristallvõrest info ja energiana igapäevaellu, käivitades tervenevaid nähtusi suhetes ja seisundites. Nagu juba teame, tervenemise üks etappidest võib avalduda ootamatute ebamugavate ilmingutena, mis vajavad rahumeelset ja loovat lahendust. Oluline on valida igas hetkes meelepärane tegevus, mis on soodus pinnas sobivate lahenduste tunnetamiseks ja elluviimiseks. "Karma" energia ja info kanaliseerub igapäevaseks õigluseks, ja sellelt pinnal on vaja lähtuda uute suhtetasandite kujundamist. Olge tähelepanelik ja väärikas enda väljendamisel. Nii, nagu te ennast väljendate, selliseks kujuneb teie uus keskkond.

Mai täiskuuteenistus toimus pöördelise ajal: just oli olnud märtsi pööripäeva ja aprilli Punase täiskuu pikad ja kurnavad teenistused, kui nüüd kohe tuli uusi seniavastamata võimalusi kevadpüha ja Skorpioni mõju all kulgeva täiskuu* joondamistest.

Oleme sattunud rikkalikult kaetud pidulaua ümber, kuid oluline on leida sealt endale sobivad palad, et ei tekiks häireid ja ülekoormust.

Kindlasti valige klaas valget veini, et tähistada taaskord terve vaimu võitu pimeduse hingematvate jõudude üle.

Üha huvitavamaks läheb. Neid võimalusi, mis nüüd meile kätte antud, pole selles elus veel kunagi olnud.

On huvitav teada, milline oli teisi teisipäeva hommik ja kl 3 öösel vastu kolmapäeva, või kolmapäeva hommik? Kõik, mis sel ajal toimus, avaldub meie elus eelolevatel päevadel.

Järgmiste kohtumisteni. Andkem endale puhkust, toimetagem vaid hädavajalik, tähistagem päikest ja valgust.

* Mõned tunnid tagasi läbistas maailma Skorpionis täiskuuvägi. Nii mõnedki kosmilised ja spirituaalsed iilid on taas tuulutamas me hingeelu.
Sel ajal toimetati mõnede oluliste teemade käivitamisega, sh:
kriminaalsed avastused, paljastused ja karistused
lahendused senilahendamata müsteeriumitele
põhjapanev võit haiguste üle
erinevate HIRMUDE vormide ÜLETAMINE
ootamatu üleminek jõustatud heaolu seisundisse
massiline vaime pühitsemine ja metafooriline ümbersünd
psühholoogiline puhastumine, tervenemine
vaimsete annete avaldumine
kauavarjatud peresaladuste avaldumine
kestvate ja piinavate vaimsete rünnakute äkiline lõppemine
läbistavad õiglusega laetud suhted
looduslähedaste abinõude ja hoolitsuste realiseerimine
spirituaalselt mürgiste, mittearmastavate suhete järsk lõpp
laste tervise ja heaolu avaldumine
uute poliitiliste skandaalide sünd
viljastav vaimu valgustumine (neile, kes ennast vaimselt alaarenenuks on pidanud ja nn vaimsel teel käivad ja püüdlikult "arenevad")
lootusetute seisundite lahenemine läbi "ingelliku vahelesekkumise"
kurjuse ja kahju salajaste allikate ilmnemine
vastuvõtt uue aja vaimsete meistrite õpetustele
oma ettekuulutuste teadvustamine unedes, nägemustes ja telepaatiliselt
Selle müstilise Skorpioni täiskuu saladusi vabastav mõju on 100 korda võimsam tänu kosmilistele mängudele Päikese ja Jupiteriga. Märgilise tähendusega on siin 13, kokku kolm korda, seega "444".
Sellel on kindel valem igaühe elus, mille üle on hea mõtiskleda...
Number nelja müstiline väljund viitab asjade seadmisele, loomisele, kestvusele, säilitamisele, heaolu tekkimisele, elementidele, nurgakividele, turvalisusele, ja hooajalisele arengule. Läbi nende tähenduste tuleb selle täiskuu ajal üllatav kergendus. See aasta tuleb meile heldem kui oskasime arvata tänu Uraani liikumisele Jääras skorpioni valguses...
See skorpioni täiskuuöö toob kaasa üleloomulikke tervenemisi. Eelolev nädal toob kaasa märke vastavaid. Aasta 2015 on ebatavaliselt intensiivne vaimse tasandi ilmnemise aasta, ka aasta number "8" viitab kohati piinarikastele metamorfoosidele vaimsete peentasandite läbimisel. Hoolitsegem oma fööniksi eest südames...

Märgid saavad olema selged ja jõulised, ärgem ignoreerigem neid. Need viitavad sisemise madaluse salajastele kahjulikele vormidele selleks, et hing terveneks ja piirangud edaspidiseks kaoks. Sobiv aeg iseendale ja teistele pühendumiseks viisil, mida soovid oma ellu tuua. Kõik on valmis ja toetab õnnestumisi sellel teekonnal. Vaata täiskuud ja sisne oma südame ruumidesse, kõik ülejaanu loksub iseenesest paika. Lihtsalt uju uue vooluga kaasa...
Täiskuu Skorpionis toob omaette väärtusena kaasa ka alateadvuse tervenemise. Alateadvus on ego kodu. Siin on vaimste rünnakute ja klammerdumiste juured. See on koht, kus traumad on salvestunud, mürgitades teadvust seni kuni nad pole kõrvaldatud. Alateadvus on koht, kus võitleme oma deemonitega, ja seda kohta täiskuuvalgus korrastab. Igaüks tajub seda omamoodi sõltuvalt vaimsest hetkeseisundist, kuid ravi ja maagia on ehedad, kuna Päikese - kui alkeemilise "kuningliku ravimi" allika - mängud on selle taga. Kui tajud neid ravitoone, siis naerata, ja ka tänud pole liigsed...
On aeg kosmilisteks üleminekuteks ühest vormist teise. Kuidas see peegeldub sinu elus?
Kõrgajastute kuldse elu alused on kunagi loodud viie aastaga. Püüdle tähtede poole, jättes kõik piirangud ajalukku.
Think it, feel it, and use your soul power to force it into form while the universe nurtures the entire creative process. Set no limits and reach for the stars!
No Turning Back

In cosmic service,
Astrologer Salvador Russo

Lühendatud tõlge Magissa Gabriella:
http://www.starseedastrology.com (MAGISSALT, 6. mai 2015)
Huvitav teada.

Esoteerilised astroloogid* väidavad, et kolmanda Punase täiskuu (4.04) mõju kestab 12 kuud. See toob inimkonna ellu ja igaühe igapäeva järgmisi nähtusi ja tendentse:


õigluse avaldumist müstilisel viisil paaride, kaksikute või partnerite koostöö läbi

illuminaate hävitava jõu suurenemist

laste ja sugulaste armastavat taasleidmist

uute liitude loomist ja nende võitu kurjuse üle

vanade ja uute sõprussuhete ümberhindamine

armusuhted välismaal ja välismaalastega

sugulussuhete areng kõrgema plaani järgi

inimaju metafüüsiline tasakaalustumine

päevaste mõttemustrite ja tavarütmi põhjapanev muutumine seoses suhtemustrite muutumisega

laste ja noorte vabanemine vanadest piirangutest

vaimselt mürgiste suhete äkiline lõppemine

järjekindel vaimne rünnak õigluse vastastele

vaimse hirearhia ühinemine ja mõju

jne


*Salvator Russo
http://www.starseedastrology.com/#!Blood-Moon-In-Libra-The-Twin-Balances-Of-Revelation/c1i8f/551b292f0cf21d84af6b0e50 (MAGISSALT, 5. mai 2015)
Praegune kevadine aeg on läbi aegade olnud aeg, täis maagiat.

See on aeg, mis märgib elujõu ja kire tärkamist.

Iidsete traditsioonide järgi küpseb nüüd taevalik mehelikkus, mis loomuomaselt pürgib ühinemise poole naispoolega. See on ürgne taevaliku ühinemise aeg, mida inimkond on läbi aegade tähistanud vastavate rituaalidega.
Pidusöökide seas on (olnud) kindlasti kaerakoogid ja mesi, samuti kohupiim, juust, vahukoor. Või, nii nagu tõeline pulmapidu, mida nautida kaaslasega, üksi või suuremas ringis.
Varahommikused jalutuskäigud looduses, aias, pargis, metsas toovad kirgastumise päevastesse hetkedesse. Tärkav lill või oksake loob kevadpulma meeleolu ka kodudes. Emade ja tütarde säravad juustepalmikud annavad hetkedele võlu.

Paljudes kohtades peeti seekord ürgset kevadpüha täiskuuööl vastu esmaspäeva.

Ka täiskuuteenistus sai alguse mõned tunnid enne keskööd ja kestis varahommikuni. Ürgse ühinemise õhustikus. Varahommikul teenistus vaibus, kuid see jätkub lähiajal.

Sest seekordne täikuu on taas Punane täiskuu, kolmas põhjalikke muutusi seadev täiskuu meie eludes. Punase täiskuu ja ürgse kevadpüha kombinatsioon viib osalejad väga kaugete aegade piiranguteni. Ettevalmitused on nüüd tehtud, järgneb pöördeline teenistus osalejatele sobivatel tundidel.

Keskenduge naiselikkuse avanemisele, õigluse seadmisele ja uute seoste ning suhete loomisele igapäeva hetkedes.

On (MAGISSALT, 4. mai 2015)

Lisa kommentaar

Email again: