Vanakuu 24.02.2022 00:32

24.veebruari esimesel tunnil liigub Kuu viimasesse veerandisse. Sel ööl toimub Vanakuuteenistus, mille ajal toimub osalejate energiatasandite vabastamine ja elujõu virgutamine vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele.
24.veebruari esimesel tunnil liigub Kuu viimasesse veerandisse. Sel ööl toimub Vanakuuteenistus, mille ajal toimub osalejate energiatasandite vabastamine ja elujõu virgutamine vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. See on jätk Täiskuuteenistusele.

Täiskuu oli 16.02.2022 kl 18:56. Täiskuu tõi esile allasurutud pingetega seotud ärevust. Täiskuuteenistuse toime vabastas ärevuse algpõhjuseid. Teenistus kestis kaheksa tundi ja lõppes kl 3 öösel vastu 17. veebruari. Täiskuuteenistuse toime kestis aktiivselt laupäeva keskööni.
Teenistuse kaheksa tunni jooksul avaldusid seestunud energia massiivid keha rakkudes, sh närvi-, hormonaal- ja endokriinsüsteemis. Energia blokeeringute põhjuseks oli energia ülevõtmise kahjud, eelmiste elude ja nõuka stiilis energeetilised piirangud, mis ulatusid vaimse sünnikanalini. Täiskuuteenistuse ajal toimus osalejate olemusenergia taastamine (energiakeeriste aktiveerimine). Seestunud energia eemaldus teenistuse toime tõttu järgnevatel päevadel. Toimub läbiv tasakaalustumine ja joondumine. Täiskuu teenistus virgutas närvi-, hormonaal- ja endokriinsüsteemi talitlusi, mistõttu võis tekkida erinevaid (võõraid) aistinguid ning süngeid unenägusid. Need avaldusid selleks, et lõplikult eemalduda ning tulemusena keha saab vabaneda pingetest.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120.
1.aprillist muutuvad toetused teenistustel osalemiseks.

©2022 Magissa
Eelmine
Veebruari Täiskuu
Järgmine
Kuu loomine 2.märtsil

Kommentaarid

 • Magissa  •  28. veebruar 2022
  Muutused planetaarses energias on toonud kaasa hirmu. Hirmuga kaasneb agressiivsus ja viha. On toimumas asjad, mis puhastavad kollektiivset alateadvust, mõjutades kõiki kehastusi.

  02.03.2022 19:35 Kuuloometeenistus põletab vanu alateadlike piiranguid selleks, et virgutades vaimseid tasandeid ning panna alus uutele elujõulistele mustritele vastavalt vaimsete seaduste ja olemusenergia vajadustele.

  24.veebruari esimesel tunnil liikus Kuu viimasesse veerandisse. Sel ööl toimus Vanakuuteenistus, mille ajal toimus osalejate energiatasandite vabastamine ja elujõu virgutamine vastavalt nende vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele. See oli jätk Täiskuuteenistusele. Toimus musta maagia mõjutuste eemaldamine (mmk-d ja nõuka), nendega kaasnenud seestunud energia eemaldamine rakutasandil. Kahjud ulatusid teistesse eludesse (baasmustrid) ja vaimsesse sünnikanalisse, millede algne muster sai taastatud. Võis tekkida tervenemise kriise, kuid edasiminek praegusel intensiivselt ajal ongi jõuline. Kõik toimub vastavalt igaühe valmisolekule ja vajadustele.

  Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kohti, kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust.  
  Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
  Kuuteenistustes osalemise tagab panus Südamerahu kontole vastavalt 12, 42 või 120.
  1.aprillist muutuvad toetused teenistustel osalemiseks.
  ©2022 Magissa

Lisa kommentaar

Email again: