2021 esimene Kuu loomine

Neile, kes muutustega harjunud ja oskavad neis orienteeruda, tulevad head ja viljakad ajad. Nagu öeldakse: saab olema raske, aga huvitav.
Kuu loomine on 13.01.2021 07:00. Algab Kuuloometeenistus.  Toimub lõplik häälestus eelolevasse aastasse, abi saab vanadest mustritest vabanemiseks, mis avaldunud suhte-, tervise jm draamadena ning toimub ka nende blokeeringute vabastamine, mis  siiani sügaval alateadvuses teadvustamata. 
Eelmine teenistus
Vanakuuteenistus algas vastavalt osalejate valmisolekule tund enne seda, kui Kuu liikus viimasesse veerandisse ja kestis kolm tundi.
Kooskõlas osalejate kavatsuste ja tuumolemuse (olemusliku energia e algmustri) vajadustele toimusid kolme tunni jooksul järgmised protsessid lisaks üldisele vabastamisele, tasakaalustamisele ja joondamisele:
psüühiliste manipulatsioonide pinge eemaldamine meridiaanidest (3. ja 6. paar);
südamehaavade leevendamine, nende algpõhjustest vabastamine vastavalt iga osaleja vajadustele ja valmisolekule;
massiivse psüühilise vastuolu pingete leevendamine peentasanditelt;
osalise ja täieliku energia ülevõtmise kahjudest tervendamine keha tasandil (põrn, neerud, kopsud, maks);
vaimse sünnikanali kahjudest tervendamine.

Järgmine teenistus
Vanakuuteenistus oli ettevalmistuseks eelolevaks Kuuloometeenistuseks, mis toimub 13. jaanuari hommikul.
Toimub lõplik häälestus eelolevasse aastasse, abi saab vanadest mustritest vabanemiseks, mis avaldunud suhte-, tervise jm draamadena ning toimub ka nende blokeeringute vabastamine, mis siiani sügaval alateadvuses teadvustamata.
Kuuloometeenistus toimub nagu ikka vastavalt osalejate valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele. Kavatsuste osas: kuuteenistustelt saad oodata nii kergemaid lahendusi kui ka seada kavatsusi sügavate senipeidetud takistuste, piirangute, blokeeringute eemaldamiseks. See viib elumuutusteni ja lõplike lahendusteni tänu elujõu sihikindlale tõstmisele teenistuste käigus.
Planeedil käivitunud ja igaühe elu sündmused on peentasanditel toimuvate universumlike muutuste peegeldus. Nende muutustega leppimine ja kaasaminek aitab kiiremini ja valutumalt jõuda sobiva tulemuseni. Samas möödunud aasta jooksul kogetud hirm (nii enda kui teiste) ja ebakindlus on tekitanud alateadlikke hoovusi ja nihkeid, mis alles nüüd ja eelolevatel aegadel esile tulevad. Selles energiate virrvarris on oluline olla tasakaalus, st kontaktis oma tuumolemusega - olemusliku energiaga.
Praegusel ajal inimkond nagu jaguneb kaheks. On nn uskujad ja mitteuskujad. See, kummasse igaüks kuulub, sõltub teadlikkusest ja hirmu nivoost. Tugev hirm takistab asjade olemust tunnetamast ja endale vajalike otsuste vastuvõtmist.
Edaspidi läheb elu veelgi intensiivsemaks: head asjad on ülihead ja sügavalt esile tõusvad takistused ülimasendavad. Neile, kes muutustega harjunud ja oskavad neis orienteeruda, tulevad head ja viljakad ajad. Nagu öeldakse: saab olema raske, aga huvitav.


Soovin teile teenistustes osaledes vabastavaid ja endaga tiheda kontakti saavutamise kavatsusi!


© 2020 Magissa 
Eelmine
 2021 algust mõjutab kahanev kuu
Järgmine
Kuu liigub II veerandisse 20.01.2021 23:01

Kommentaarid

 • Magissa  •  13. jaanuar 2021
  Kuuloometeenistus algas Kuu loomise hetkel ja kestis 4 tundi.
  Lisainfo tulemas.
 • Magissa  •  15. jaanuar 2021
  Kuuloometeenistus algas tund enne Kuu loomise hetke kolmapäeva hommikul ja kestis neli tundi, kuni kl 10-ni.
  Selle loomise ettevalmistused algasid kosmoses 10-14 päeva varem ja olid selgelt tajutavad kas füüsilisel või vaimsel tasandil.
  Kuuloometeenistus oli osalejatele selle pöördelise ajavärava kulminatsioon. Teenistuse ajal toimus olemusenergia kõige tihedamate tasandite korrastamine. Seetõttu võis teenistuse ajal tunda raskeid ja ebameeldivaid aistinguid kehas, ja ka masenduselaadseid hetki. See oli tingitud tihkete tasandite vabastamisest, tasakaalustamisest ja joondamisest.
  Kuigi see teenistus tundus lihtne ja lõplik olevat, siis tegelikult oli alles alguse märguanne. Tihedate tasandite joondumine kui puujuurte avardumine, laienemine ja parem toitumine maapinnas, millega kaasneb kasvamine ka tüves ja võras.
  Kolme kuu jooksul on võimalik/ vajalik tegeleda järgmistel teemadel:
  1. Kapi puhastus
  2. Tasakaalustatud toitumine
  3. Must pesu
  4. Liblikhingamine
  5. Eneseteostus
  6. Enese esitlemine/Make up

  Need märksõnad võivad tähendada nii otseseid tegevusi kui ülekantud mõtet.
  Kapi puhastus on tegelik kapi puhastuse vajadus (nt minul on vaja kapp vabastada kolm numbrit suuremast garderoobist), aga ka seda, et luukered tahavad tähelepanu.
  Tasakaalustatud toitumine tähendab nii keha, hinge kui vaimutoidu tasakaalustamist ja joondamist.
  3. Must pesu - on aeg sorteerida/ desinfitseerida pesud (nt mul on poes "korvi kukkunud" uued valgendavad pesuvahendid ja desinfitseerivad pesuloputusvahendid, mida varem pole kasutanud). Aga see tähendab ka seda, et vaja hoolikalt jälgida, et oma musta pesu avalikku pesu ehk vältida ja aegsasti kinniste uste taga ära teha.
  Liblikhingamine on tuntud hingamistehnika, mida laialdaselt kasutatakse ärevuse maandamiseks, endaga kontakti saavutamiseks ja vererõhu tasakaalustamiseks. Seda läheb eelolevate kuude jooksul vaja ja parem juba aegsasti see oma päevakavasse asetada.
  Eneseteostuse teema puhul on vaja tõsiselt suhtuda oma unistustesse ja plaanidesse, mis seni realiseerumata. See on midagi, mis väljendab su olemust läbi mingi tegevuse. Nüüd on õige aeg seda avalikult jagada või seda tõsiselt plaanida.
  Viimane, enese esitlemisel ja make up'i teema viitab sellele, et on vaja ka oma välimuses/esitluses asjakohaseid muutusi esile tuua. On see üldine imago, soengu muutus, uus garderoob või make up'i stiil ja vahendid. Igaühele vastavalt valmisolekule, vajadustele ja kavatsustele, mis järgib algmustri selget kuju, muutust ja kritalliseerumist.
  Mõtisklege nende teemade üle, tunnetage, jälgige märke, seadke kavatsusi ja jagage oma kogemusi. Vestelge neil teemadel ka lähedastega, kes teenistuses osalemas (sala)kingitusena.

  Järgmine teenistus, Kasvava Kuu teenistus 20.01.2021 23:01 on vabastav, tasakaalustav ja jõustav ning selle käigus eemalduvad need blokeeringud, mis seda takistavad.

  © 2021 Magissa

  Ole hoitud!

Lisa kommentaar

Email again: