2. aprilli Vanakuu

 See on võimas aeg oma väärtused uuesti läbi mõelda ja olla aus selle suhtes, kes väärtuste keskmes on. See, mille eest seisate varjutuse ajal, võib esile kutsuda olulisi muutusi nii enda kui ka teiste jaoks.

On alanud varjutushooaeg, see aeg, mil saatus ja olemuslik ettemääratus on selgelt tajutavad. Täiskuu Kaaludes, ühtlasi selle aasta esimene kuuvarjutus, kergitas kindlasti üles kõik, mida olete ignoreerinud. Kuuvarjutus tähistab tavaliselt pöördepunkti, lõppu, kulminatsiooni või üleminekut. Ja Kaalude märgis pööras see kuuvarjutus teie lähedastele suhetele lisatähelepanu, tõstes esile tasakaalu ja harmoonia teemasid.
Kaalud on Veenuse valitsev märk, kes hindab suhteid teistega ja kellele ei meeldi paati kõigutada – mis võib mõnikord viia inimeste meeldivaks ja nende enda vajaduste järgi tähtsuse järjekorda seadmiseni. See täiskuu kuuvarjutus Kaaludes valgustas kõiki ebatervislikke suhtedünaamikaid (nagu kaassõltuvus või konfliktide vältimine), mis on taluvuspiiri ületanud. Oli hea aeg seada kindlad piirid või seada ennast esikohale. Igal juhul võis lähisuhete vundament ümber kujuneda.
See täiskuu kuuvarjutus Kaaludes tõi esile kõik ebatervislikud suhtedünaamikad, mis taluvuspiiri ületanud.
Kaalud märgina seostub ka seadusega ning sellega, mis on õiglane ja õiglane. Selle Kaalude täiskuu kuuvarjutuse ajal võis saada teadlikumaks ebaõiglusest, mis teie isiklikus elus või kollektiivis ilmnes, ja oli võimalus kaaluda, kuidas võiksite mängida oma rolli tasakaalu taastamisel. See oli võimas aeg oma väärtused uuesti läbi mõelda ja olla aus selle suhtes, kes väärtuste keskmes on. See, mille eest seisite selle varjutuse ajal, võis esile kutsuda olulisi muutusi nii enda kui ka teiste jaoks.

25. märtsi Täiskuuteenistus kestis seitse tundi ja lõppes kell 13. Teenistus leevendas osalejate massiivse psüühilise vastuolu pingeid, eriti vaimses lülisambas - keskkanalis. Jätkus ajupoolkerade tasakaalustamine. Vabanesid kodeeringud, mis pärssisid seatud eesmärkide saavutamist eneseväärtustamise, vabaduse ja eneseusu teostamise uuel teekonnal. Nende põhjuseks olid ka erinevad musta maagia mõjutused läbi elude ja nendega kaasnenud seestunud energia läbi eelmiste elude piirangud vaimse sünnikanali läbimise kahjudeni.

25. märtsi varjutusega Täiskuuteenistus avas teadlikkust ja viis selgema enesetunnetuseni.

Järgmine, Vanakuuteenistus toimub 2.aprilli hommikul. Täiskuu liigub 2. veerandisse kell 6.14.

Kuuteenistuste-kaugseansside ajal toimub osalejate kõikide energeetiliste tasandite vabastamine ja taastamine selleks, et osalejad saavad terveneda ja elus edasi liikuda.

Milliste tasandite ja millest vabastamine?*Tasandid:
vaimsed peentasandid,füüsilise keha tasandid: nii energeetilised kui rakutasandid (DNA, geneetiline kood),ning ka füüsilisest kehast tihkemad tasandid,alateadvus jne.
**Piirangud ja blokeeringud:
seiskunud/seestunud energia, energeetilised mõjutused ja manipulatsioonid ning nende kombinatsioonid, eelmiste elude baasmustrite piirangud, energia ülevõtmise kahjud, spetsiifilised nõuka ajastu energeetilised kahjud, psüühiliste vastuolude energeetilised piirangud, tervendamata südamehaavad, hingeosade/eluenergia eemaldumiste kahjud, vaimse sünnikanali läbimise energeetilised kahjud jt nimetamata piirangud ja blokeeringud.

Teenistuste-kaugseansside tulemusena tõuseb elujõud ning enesetunnetus muutub selgemaks. Käivitub isetervenemine. Tervenevad kõik tasandid: keha, hing ja vaim ning tugevneb nende ühendus. See on taassünni tähendusega.

Kuutempli teenistuste-kaugseansside ja individuaalsete seansside toime taastab osalejate olemuslikku energiat. Taastamine toimub vastavuses osalejate olemusenergia vajadustele, valmisolekule ja kavatsustele ning universumlikele joondumistele.
Kuuteenistused toimuvad iganädalaselt juba kümme aastat - alates 2014 märtsist.
Kuuteenistuste toime puhastab energeetiliselt osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetati enne teenistuse algust.
Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena - (soovitav, kui moodustate ühise energiaruumi.)
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.
Jätkub energeetiline ettevalmistus aprilli Nõidade saare rännakul osalejatele.

©2024 Magissa
Ole hoitud! 

Eelmine
Kevade esimene Täiskuu 25. märts
Järgmine
Kuu loomine päikesevarjutuses 8. aprillil

Lisa kommentaar

Email again: