16.12 kuu veereb 2022 sügise viimasesse veerandisse

Kell 10.56
8.detsembri varahommikul kl 6.08 oli Täiskuu tipp. Täiskuuteenistus kestis 12 tundi ja lõppes keskpäeval. Täiskuuteenistuse kulgu mõjutas universumlikud joondumised ning selle ajal jätkus ettevalmistus talvise pööripäeva energeetiliseks nihkeks ning see toimis vastavalt iga osaleja valmisolekule, vajadustele ning kavatsustele. Toimus osalejate olemusenergia läbiv energeetiline virgutus, mis tõi esile massiivsed psüühilised vastuolud koos nende põhjuste ja mõjudega. Põhjuseks olid energeetilised manipulatsioonid ja ülevõtmise (nii selle kui eelmiste elude omad) ning seiskunud energia. Need on kurnavalt moel mõjutanud valikuid ning käitumismustreid. See kahjustas kogu immuunsüsteemi.
Täiskuuteenistuse käigus vabanesid massiivse psüühilise vastuolu pinged ning virgus immuunsüsteem. Kehas algas jõuline tervenemine. See võis osalejatele tunduda väsitav, kuid mõnede päevade jooksul toimub jõu taastumine ja vabanemine.

Täiskuu liigub viimasesse veerandisse 16.detsembril. Siis toimub sügise viimane Kuutempliteenistus, Vanakuuteenistus. Pööripäev on 21.detsembril ja nii ongi käes aasta kõige väekam aeg. Vanakuuteenistuse ajal toimub kohanemine selle pöördelise ajaga, mis on seekord Kuu loomise hapras ja läbivas energias.

Kuuteenistuste toime puhastab osalejate kodusid, töökohti, kui need nimetada enne teenistuse algust. Kuuteenistused toimivad tõhusalt lähedastele (sala)kingitustena.
Kuuteenistustes osalemise tagab toetus Südamerahu kontole.

©2022 Magissa
Eelmine
08.12.2022 06:08 Täiskuu
Järgmine
23.12.2022 12:17 Pööripäevane Kuu loomine

Lisa kommentaar

Email again: