Mida on vaja teada Magissa teleseanssides osalemise kohta

-
"Tervendav tund Magissaga" on mitmetahuline telesaade neljapäeviti, mis kujutab endast nädala pingetest vabastavat teleseanssi Adelaide'ist, Lõuna-Austraaliast.
See Entusiast TV-s vahendatav vabastav seanss mõjub ka telepildi puudumisel, kuid eeldab osaljatelt teadlikkust ja lõõgastumist seansi ajal neljapäeviti kl 21.30. 
Fortuuna valikul üks teleseansi osalejatest saab tasuta võimaluse kogeda 12-t eelolevat Kuutempli teenistust/kaugraviseanssi, mis pääduvad erkohtumisega kolme kuu pärast.
Teleseandsid toimuvad neljapäeviti kl 21.30 Entusiast TV-s. Teleseansid on jälgitavad ka internetikeskkonnas www.saade.ee.
Teleseanssidel osalemiseks on vaja saata SMS "nimi, vabastamine" lühinumbril 15182.
Teleseansi teostuse dünaamikaja rütmi määravad osalejate (mitte vaatajate) vajadused, taotlused, blokeeringud ja valmisolek.
Teleseandsid teostuvad Adelaidist, Lõuna-Austraaliast, Lõunaookeani kaldalt. Seetõttu mõjutab teleseanssi lisaks planeetidele ka Lõunaookeani hingus.
Mille poolest on Lõunaookeani hingus eriline?
Lõuna-Austraalia ranniku ookeanisse suubuvad Vaikse ookeani, Atlandi ookeani ja India ookeani veed. Nende ookeanide veed kannavad iidsete kõrgajastute informatsiooni. Lemuuria templid ja linnad on praegu Vaikse ookeani ja India ookeani põhjas; Atlantise varemed Atlandi ookeani sügavustes. Ookeanide hoovused kannavad seda kõrgajastute vibratsiooni teleseansside vahendusel teleseansside osalejateni.
Üks teleseansi osalejatest saab võimaluse osaleda 12-l eeloleval Kuutempli teenistusel, mis päädub erakohtumisega Eestis kolme kuu pärast. Selle inimese määrab Fortuuna nende seast, kes on saatnud SMSi "nimi, vabastamine" lühinumbril 15182 teleseansi "Tervendav Tund Magissaga" eel või ajal. Need neli Fortuuna lemmikut on neljal järjestikusel telesensil selgunud: Külli, Silva, Kairit ja Geidi. Omapoolse panusena kirjeldavad nad teenistuste ja erakohtumise ajal kogetut ja selle mõju oma elule.

Taaskohtume Entusiast TV vahendusel neljapäeval kl 21.30 "Tervendav tund Magissaga". 

Vaata ka https://youtu.be/zV7mwN6f0hE


Armastusega
Magissa

Sellel postitusel on 2 vastust

Tervendaja tervendab ikka ühtemoodi sõltumata formaadist. (MAGISSA, 20. november 2017)
Tere! Sooviks küsida, et kas kuuteenistused ja need praegused teleseanssid kannavad üht ja sama pinda või on seal mingi erinevus. Olen teie suur austaja ja kuulaja.
Kõike kaunist! Ilme Pärnust. (Ilme, 18. november 2017)

Lisa kommentaar

Email again: