PENDLIRINGID

-
Pendliring on interaktiivne koosviibimine väikeses ringis, mille käigus lisaks tervenemisele omandatakse ja täiendatakse pendli kasutamise oskusi nii teoreetiliselt kui praktiliselt. Eelteadmised pole vajalikud.
Pendliring on interaktiivne koosviibimine väikeses ringis, mille käigus lisaks tervenemisele omandatakse ja täiendatakse pendli kasutamise oskusi nii teoreetiliselt kui praktiliselt. Eelteadmised pole vajalikud.

Pendliring on koosviibimine väikeses ringis, mille käigus
1. osalejad omandavad/täiendavad pendli kasutamise oskusi nii teoreetiliselt kui praktiliselt
2. osalejad saavad teada, mis on haiguste ja kurnavate olukordade algpõhjuseks, sh kas on kaetised, needused või sünnieelsed kahjud
3. osalejad saavad teadmised ja kogemused, kuidas haiguste kurnavaid algpõhjusi eemaldada
4. omandatud teadmisi ja oskusi saab kasutada lähedaste tervendamiseks ja abistamiseks
4. toimub osalejate tervendamine ja taastamine
3. osalejad saavad vajalikud pendlikaardid.

Osaleda võivad kõik, kes on huvitatud ja vajavad seda. eelteadmised pole vajalikud. Oluline on häälestus ja valmisolek muutuseks.
Osaluse tagab registreerumine magissameedia@gmail.com.
Pendliringid toimuvad erinevates kohtades üle Eesti: vaata siit http://magissa.ee/magissa
Järgmine on 25.mail Pärnus (vabu kohti pole) ja 26.mail Tartus (üks vaba koht), Võrus 28.mail, Rakveres 5.juunil, Kuressaares 29.juunil jne.

Pendliringid viib läbi Magissa, tervendav meedium, tervendaja.

Magissa on sünnipäraste eeldustega tervendaja. Magissa on läbinud massaažikooli, peale mida praktiseeris erinevaid massaažiliike. Edasi omandas energiatöö kogemusi nii maailma erinevate põlisrahvaste juures (Jaapan, Peruu, Lõuna- ja Põhja Ameerika, Aafrika põlisrahvad) kui tänapäeva litsenseeritud energiatöö kanaldajate juures, mis päädus EMF Tasakaalustava Tehnika õpetajana. Nendest kogemustest kasvas välja tema oma ainulaadne tervendamsstiil, mis on kogum sünnipärasest tundlikkusest, võimetest kui ka omandatud teadmistest ning kogemustest.
Enne massaažikooli läbimist lõpetas Magissa TTÜ infotöötluse eriala ning täiendas haridust TÜ sotsiaalteaduskonna meedia ja kommunikatsooni magistriõppes.

Magissal on oma telesaade "Maagline Magissa" Entusiast TV-s neljapäeviti kl 21.30.

Saagem tuttavaks :)

Sellel postitusel on 1 vastus

Tere, soovin osaleda pendliringis 5.06 Rakveres. (Anneli, 21. mai 2018)

Lisa kommentaar

Email again: