Siiri Leinatamme Ilusalongi soolakambrike otsib uut perenaist või -meest. Kambrike on moodulitena transporditav, kaasa saab põrandasoola. Kambrike on olnud kasutamata ja suhteliselt värske. Sobib ka eramajadesse sauna kõrvale või asemel.

Väike Soolakamber on tõhus soolaravi keskkond kuni neljale hingele. Väikeses soolakambris on võimalus olla üksi, kahekesi ja perel koos väikelastega.  Väike Soolakamber Tallinna kesklinnas
Haloteraapiaseansside (´halos´ - sool lad.k.)  tulemusena väheneb märkimisväärselt stress, aeglustub ja süveneb hingamine, kaob norskamine, suureneb keskendumisvõime, tekib värskus- ja rahulolutunne, samas aeglustub naha vananemine ja kortsud silenevad.
Kroonilise köha ja nohu, astmahoogude ja allergianähtuste intensiivsus väheneb juba peale esimest ravikuuri. 
Profülaktikaks on soovitav soolakambrit külastada korra nädalas, ravi eesmärgil tihemini vastavalt vajadusele. Ravikuuri kestvus kuni 25 seanssi.
Seansi kestvus täiskasvanutele 30-50 minutit, lastele kuni 25 minutit. 
 

Kas tead, et
pulmonoloogide paljude aastate kogemused viitavad sellele, et sool ravib ja leevendab mitmeid tervisehäireid, tagades igapäevase psühholooglise ja füüsilise heaolu. Naturaalsed soolakristallid sisaldavad inimeste igapäevaseks eluks asendamatuid mikroelemente, nagu näiteks:
- raud: ennetab aneemiat, kõrvaldab unisuse ja suurendab vastuseisu infektsioonidele
- kaltsium: ennetab luustiku ja liigeste süsteemi haiguslikke seisundeid
- magneesium: kaitseb ainevahetushäirete , kolesteroolitaseme tõusu ja sapi- ja neerukivide vastu, taandab erutuvust
-  vask: kõrvaldab ainevahetushäired ja aitab omandada rauda
- mangaan: taandab paljude kahjulike ühendite mürgised omadused igapäevases elus
- tsink: ennetab eesnäärme haigusi ja kasvuhäireid
- seleenium: puhastab vabadest radikaalidest ja kaitseb vähihaiguste vastu kuna neutraliseerib elavhõbeda,  plii ja kaadmiumi kahjulikku mõju saastatud õhus, ja aeglustab keha vananemisprotsesse 
- liitium: ennetab skleroosi ja südamehaigusi, ja mõningal puhul isegi diabeeti
- jood: ennetab kilpnäärmehaigusi.

Soolaravi ehk haloteraapia loomise aluseks oli speleoteraapia, mis tähendab ravi soolakaevanduste mikrokliima tingimustes. Kreeka keeles tähendab "halos" soola, seega on haloteraapia "ravimine soolaga" sama, mis meie rahvas tunneb soolaravi nime all.  Pärimuste kohaselt viisid vanal ajal haigeid soolakoobastesse mungad, kes peenestasid seal stalagmiite, et võimaldada oma patsientidele soola sisaldava õhu sissehingamist. Soolakambri negatiivsete ioonidega küllastunud õhk toetab paljude haiguste ravi ja ravijärgset taastumist: astma, kopsuhaigused, bronhiit, südame-veresoonkonna probleemid, infarktijärgsed seisundid, hüpertoonia, seedekulgla haavandid, gastriit, psoriaas, nahapõletikud, allergiad, paljud neurooside tüübid, vähenenud vastupanuvõime stressile, kurnatus. 
 
Loe täiendavalt http://www.hippokrates.ee/art4nov99.htm